kajakimikolajki.pl

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z RODO, czyli Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, że:

  1. Administratorem danych osobowych jest kajakimikolajki.pl, z siedzibą w Pokoje Gościnne Kormoran Jadwiga Nietupska ul. Czapla 10, 11-730 Mikołajki, NIP: 8451077411.

  2. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z realizacją umowy lub zgodnie z udzieloną zgodą, a także w celach marketingowych i promocyjnych.

  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których są przetwarzane.

  4. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się zgodnie z wymaganiami RODO i przepisami prawa krajowego, w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność.

  5. Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  6. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom bez wyraźnej zgody osoby, której dane dotyczą, chyba że wymaga tego prawo lub realizacja umowy.

  7. Administrator danych osobowych dokłada wszelkich starań, aby przetwarzane dane były zawsze aktualne, poprawne oraz kompleksowe.

W razie pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych, prosimy o kontakt z administratorem danych za pośrednictwem poczty elektronicznej lub na adres siedziby.

Image

Kajaki Mikołajki

Telefon

+48 664 596 820

Willa Kormoran

Telefon

+48 573 230 647

Social media

Znajdź nas

Znajdź nas